Ubytování

Chatky

V areálu campu je k dispozici 20 čtyřlůžkových chatek. Chatky jsou jednoprostorové a jsou vybaveny tímto inventářem:
4 válendy s polštářem a prošívanou dekou
1 stolek
4 židle
skříňka se základním nádobím
elektrický vařič
chladnička 60 l 
Chatka je elektricky osvětlena a je možné připojit další elektrická zařízení. Ve výbavě je elektroměr, který slouží k určení ceny za spotřebovanou elektrickou energii.

chatky

chatky


Součástí výbavy je i ložní prádlo. Chaty jsou umístěny v okrajové části areálu kempu, s nově zasazenými stromky. Dvě chatky jsou umístěny kolmo.
Rozmístění chatek je voleno tak, že je možno do prostoru mezi nimi umístit osobní automobil.

chatky

Vlastní karavany a obytná vozidla

V areálu campu je možno umístit vlastní karavany a obytná vozidla včetně stanového přístřešku. Ve velké části areálu jsou umístěny elektrické přípojky, jejich počet se postupně zvětšuje.

Provozovatel kempu umožňuje za velmi výhodných cenových podmínek umístit karavany v campu na celou sezónu (od dubna až po říjen). To je výhodné například pro možnost levné podnikové rekreace. Poplatek za pobyt v sezóně 2018 je nutno uhradit před vjezdem do areálu veřejného tábořiště.

karavany

Vlastní stany

Vlastní stany je možné umístit v libovolném místě areálu kromě pláže. Poplatek se odvíjí od velikosti zastavěné plochy. Vzhledem k rozmanitým podmínkám si může každý vybrat prostor podle svých požadavků - k dispozici jsou místa v těsné blízkosti pláže či restauračních zařízení, ale i místa v klidnějších a odlehlejších částech.

stany


Aktuálně

Nově je možné připojit se v areálu kempu k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě. Bližší informace vám sdělí obsluha v recepci.

 

wi-fi
Nově! Nabíjecí stanice elektrokol. Kola je možné si zapůjčit v pivovaru Dalešice.